Tüm ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz.

Merhaba Arkadaşlar

Bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Sürekli büyüyen nedirbuamk.com 1 haftadır  ortalama 1K (1000  Tekil Ziyaretçi) ziyaretçiyi görmektedir. Bizi desteklediğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz. Çalışmalarımızın devamında sizlerle birlikte olmak dileği ile kendinize iyi bakın..

Besi Çiftliği Nedir?

Merhaba

Yeni açmış olduğumuz soru ve cevap hizmeti son hızıyla devam ediyor bize göndermiş olduğunuz yeni sorunuzu cevaplıyoruz. Eğer soruya yanlış cevap verildiğini düşünüyorsanız lütfen yorum olarak bildiriniz.

Soruyu gönderen arkadaş Mehmet soy isminin verilmesini istemedi. Elimden geldiğince Mehmet kardeşimize yardımcı olmaya çalışacağız.

 

Soru ; Besi Çiftliği Nedir ?

Cevap ; Besi çiftliği isiminden de anlaşıldığı gibi  bir çiftlik türüdür. 

Çiftlik’den neler getiri yapar.

Çiftliğiniz’den size neler gelir sağlar

Hayvanlar;  Koyun, Tavuk, İnek, Köpek,Güvercin bu hayvanlardan gelir sağlayabilirsiniz nasıl mı?

Koyun ;  Koyunun yününden, sütünden, etinden faydalanabilirsiniz.

Tavuk ;  Yumurtasından, Etinden, civcivlerin’den  faydalanabilirsiniz.

besi çiftliği nedir ?

Köpek  ; Eğer ırkı güzel bir köpeğiniz varsa yavrularını satarak gelir elde edebilirsiniz.

Güvercin ; Güvercinin yavrularından kazanabilirsiniz eğer gerçek’den taklacı bir güvercin’iniz varsa bunu satabilirsiniz de oldukça büyük ilgi görüyor bu güvercinler. Arabasını bir güvercin için değiştirenleri bile gördük.

Çiftlik de geri dönüşüm

Çiftliğin en özel yanlarından birisi hiç bir çöpü atmıyorsunuz her şey’i geri dönüşüm olarak kullanabilirsiniz. Örneğin hayvanın dışkısını gübre olarak kullanabilirsiniz. “ Besi Çiftliği ” Gübreleri kullandığınız ürünün çöplerini tekrar or,saman olarak hayvanlarınıza sağlayabilirsiniz.

 

Amk Gazetesi

Merhaba AMK‘lar :)

Adamlar AMK Gazetesi çıkarttı ve güzel bir satışı var ne zaman televizyonu açsam ne zaman bir siteye girsem adamların reklamı var adamlar yapmış amk.Ne kadar adı için tartışma yaşatsa da adlarının Açık Mert Korkusuz olduğunu sürekli vurguluyorlar tabi bu AMK sanal alemde bam başka bir anlamı var ve adamlar bu alanda kendilerine hit çekmeye çalışıyor. İnşallah umdukları gibi gider sürekli adı için tartışma yapan gazete bakalım 1-2 ay sonra ne olacak amk .

 

Amk Gazetesi

AMK ile oluşmuş cümleler.

Merhaba

Bu makalede ilginç AMK cümleleri kullanacağız ve bu makale sürekli güncel kalacaktır. Tabi bu konuda büyük desteğinize ihtiyacımız var yorumlarını bizden eksik etmeyiniz.

Ne Bu AMK ile başlıyoruz :)

Ne diyor bu AMK liselisi. :)

Bitmez bu amk. :)

Bu arada bu meşhur oldu amk.

Nedersen boş amk.

Bırak bu işleri amk.

Ver amk‘ diyen gençle, ‘Al amk‘ diyen gazete bayi arasinda çikan kavgada ‘Hay amk‘ diyen polis müdehale etmeyince, halkın tepkisi ‘Vay amk‘ oldu…

Devam edin amk.

Yorumlarınızı bekliyorum aklımıza geldikçe eklenecektir.