Yandex GALATASARAY ile anlaşma yaptı.

Merhaba

Yeni arama motoru yandex kendini sürekli geliştiriyor ,yine bir ilke imza attı ve galatasaray ile ortak bir proje geliştirdi.

“Galatasaray Spor Kulübü ve Yandex, dünyada bir ilke imza atarak “GSYandex” markasını Galatasaray taraftarlarının hizmetine sunuyor. GSYandex, yarın Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ tarafından basın toplantısıyla kullanıma açılacak.”

Yandex ve GALATASAY’ı bu projelerinden dolayı tebrik ve teşekkür ederim. Oldukça kaliteli bir proje olmuş. Yandex i reklam işinde de görmek istiyoruz.

Başarılarının devamını diliyorum.

 

Proje link : www.gsyandex.com

Yandex açıklaması;

Neden gs yandex;

Neden GSYandex?
GSYandex Galatasaraylı! GSYandex, aradığınız web sayfalarını, haberleri, görselleri, videoları, ürünleri ve adresleri bulur. Bazı soruları sormanıza bile gerek kalmaz. Galatasaray’da olan biteni, Galatasaray Tarihi ve diğer güncel sorulara cevapları GSYandex.com ana sayfasında bulabilirsiniz.

Neden GSYandex’i Anasayfam Olarak Ayarlamalıyım?
Tarayıcınızın ana sayfası; internete girer girmez hemen açılan sitedir. Eğer ana sayfanızı GSYandex olarak ayarlarsanız; iş gününüz Galatasaray ile ilgili haberler, Galatasaray Tarihi ile ilgili bilgiler, kur bilgileri; her şeyden önemlisi arama yapabilme ve bu aramalar sayesinde kulübüne gelir sağlaman ile başlar.

Nasıl GSYandex’i Anasayfam Yaparım?
GSYandex’i Anasayfan olarak ayarlamak için tıkla!